Sypialny wagon

Urządzenie mechaniczne do gimnastyki kręgosłupa, eksploatowane przez przedsiębiorstwo „Wars”. Z urządzenia tego korzystamy w następujący sposób:

Po wykupieniu biletu kolejowego i sypialnego (na kuszetkę) zajmujemy o ściśle oznaczonej na bilecie godzinie ściśle oznaczone miejsce i czekamy, aż wagon ruszy. Następnie, w sposób sztuczny nie hamując ruchów naszego ciała (np. zapierając się nogami albo trzymając się łóżka), dajemy sobą swobodnie podrzucać we wszystkie strony.

Jeśli kręgosłup udało się nam już wcześniej w jakiś sposób uszkodzić, wybieramy pociąg osobowy, jeśli nie – pospieszny lub ekspresowy, regulując w ten naturalny sposób natężenie wstrząsów.

Terapię tę przeprowadzamy co najmniej dwa razy w miesiącu (umożliwia nam ją fakt, że wagony sypialne jadą nie tylko „tam”, ale również „z powrotem”), w pierwszym okresie zażywając środki nasenne, dla rozwiania złudzenia, że z ich pomocą uda nam się zasnąć. Na wypadek, gdyby z pomocą środków nasennych udało się nam na dziesięć minut zasnąć, należy wcześniej przywiązać się do łóżka, aby zaoszczędzić sobie nie przewidzianego w tej terapii upadku na podłogę, zwłaszcza jeśli śpimy na górnym łóżku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa